نمایندگی دامنه

دریافت نمایندگی دامنه از پرشین هویز

نمایندگی دامنه پرشین هویز

در صورتی که می خواهید دامنه مشتریان خود را بطور مستقیم به ثبت برسانید, دامنه ها را تمدید کنید و یا دامنه ها را از جای دیگری ترانسفر کنید, باید با یکی از شرکت های ارائه دهنده سرویس ثبت دامنه بین المللی (ICANN Domain Registrant) قرارداد داشته باشید. این شرکت ها برای ارائه سرویس نمایندگی دامنه چندین هزار دلار به عنوان ودیعه از شما دریافت می کنند که شاید سرمایه گذاری این مبلغ برای شما چندان مقرون به صرفه نباشد, در این شرایط بهترین راهکار استفاده از خدمات نمایندگی دامنه پرشین هویز می باشد.
پرشین هویز با حداقل هزینه یک کنترل پنل اختصاصی نمایندگی ثبت دامنه از بهترین شرکت های ICANN Domain Registrant در اختیار شما قرار می دهد, شما می توانید بطور مستقیم و بدون اینکه نامی از ما برده شود دامنه های خود را ثبت, تمدید و یا ترانسفر و مدیریت کنید.

پیشنهادات نمایندگی دامنه پرشین هویز

یکساله پرداخت کنید و ۲۰% تخفیف بگیرید!

امکانات نمایندگی دامنه پرشین هویز

 • میزان شارژ
 • مرکز ثبت
 • موقعیت
 • ماژول WHMCS
 • کنترل پنل نمایندگی
 • ثبت آنلاین دامنه
 • امکان ایجاد کاربر
 • پشتیبانی مستقیم
 • امکان شارژ دلخواه
 • هزینه راه اندازی اولیه

نمایندگی

قیمت

۷۰۰,۰۰۰ تومان

 • ۲۵ دلار
 • OPENSRS
 • رایگان

شارژ

قیمت

۲۸,۰۰۰ تومان

 • ۱ دلار

چرا باید پرشین هویز را انتخاب کنم

در کلیه سرویس ها و خدمات از بهترین و با کیفیت ترین بسترهای ارتباطی استفاده شده است.

عملکرد حداکثری

در کلیه سرویس ها و خدمات از بهترین و با کیفیت ترین بسترهای ارتباطی استفاده شده است.

ترافیک نامحدود

در کلیه سرویس ها و خدمات از بهترین و با کیفیت ترین بسترهای ارتباطی استفاده شده است.

امنیت بالا

در کلیه سرویس ها و خدمات از بهترین و با کیفیت ترین بسترهای ارتباطی استفاده شده است.

مزایای نمایندگی دامنه پرشین هویز

مزایای منحصر به فرد استفاده از نمایندگی دامنه پرشین هویز به شرح زیر می باشد

هیچگونه نامی از پرشین هویز برده نخواهد شد و تنها برند و اطلاعات شما در ایمیل ها, صورتحساب ها, لوگوها و … برای مشتریان نمایش داده خواهد شد.

نمایندگان ثبت دامنه یک کنترل پنل اختصاصی برای انجام امور مدیریتی دریافت خواهند کرد که می توانند از آنجا به کنترل دامنه ها و مشتریان بپردازند.

هزینه های ثبت, تمدید و ترانسفر دامنه بصورت پله ای بر اساس میزان تراکنش کاهش خواهد یافت و هر چه مقدار تراکنش حساب شما بالاتر برود تخفیف بیشتری دریافت خواهید کرد.

تمام مبلغی که به عنوان اعتبار به پنل خود اضافه می کنید تا ریال آخر قابل استفاده است و چیزی به عنوان کارمزد یا عناوین مختلف از آن کسر نخواهد شد.

شارژ پنل نمایندگی دامنه به روش های مختلف نظیر پرداخت آنلاین از طریق درگاه شاپرک, شارژ از طریق حساب PayPal و یا شارژ از طریق Webmoney انجام میشود.

نمایندگان از طریق کنترل پنل اختصاصی خود می توانند کلیه عملیات ثبت, تمدید و ترانسفر دامنه را بصورت آنلاین انجام دهند, موارد فوق بصورت لحظه ای و خودکار اعمال خواهد شد و نیازی به برقراری ارتباط یا اطلاع رسانی به پشتیبانی ما نخواهد داشت.

هیچ محدودیتی در تعیین نرخ خدمات قابل ارائه توسط نماینده ثبت دامنه وجود نداشته و نمایندگان می توانند بصورت مستقل روی سرویس های خود نرخ گذاری انجام دهند.

شرایط, قوانین و مقررات استفاده از سرویس های پرشین هویز به شرح ذیل است و تمامی کاربران و مشتریان موظف به رعایت آن می باشند.

سوالات متداول مشتریان

پاسخ پرسش های متداول مشتریان که می تواند راهنمای شما باشد

کلیه خدمات نمایندگی ثبت دامنه تحت نظارت مستقیم ما در مرکز OpenSRS واقع در کشور کانادا می باشد.

با ثبت سفارش در قسمت پورتال مشترکین، شارژ حساب نمایندگی شما در همان روز بر حسب سفارش شما انجام میشود.

در مرکز OpenSRS حداقل مقدار شارژ با کارت های بانکی ۲۵ دلار است، اما ما برای نمایندگان خود از ۱ دلار تا نامحدود امکان شارژ را فراهم کرده ایم.

متاسفانه امکان شارژ ارزی و به صورت مستقیم در اکانت های نمایندگی وجود ندارد.

بلی، برای ثبت دامنه ابتدا می باید یک کنترل پنل با نام مشتری ایجاد کنید، سپس هر تعداد دامنه که مشترک ثبت کند در پنل اختصاصی ان تحت نظارت شما خواهد داشت.