دیگر خدمات

خدمات دامنه، لیسانس نرم افزارها، گواهینامه های امنیتی SSl و فضای ذخیره سازی

دیگر خدمات:

پرشین هویز علاوه بر خدمات اصلی که شامل میزبانی حرفه ای وب، هاستینگ و سرورهای اختصاصی و مجازی است امکان ارائه سایز خدمات از جمله ثبت، انتقال و تمدید دامنه های ملی و بین المللی با مالکیت قطعی با نام شما و همچنین ارائه لایسنس های معتبر نرم افزارها و کنترل پنل های مورد استفاده بر سرورها و اینترنت، همچنین خدمات امنیتی ارتباطی SSL و حفاظتی و نگهداری داده ها در ایران می باشد.

در کلیه سرویس ها و خدمات از بهترین و با کیفیت ترین بسترهای ارتباطی استفاده شده است.

کلیه سرویس ها دارای پشتیبانی و گارانتی بازگشت وجه بدون قید و شرط می باشد.

ضمانت بازگشت وجه

پشتیبانی ۲۴ساعته

پرسرعت‌ترین هارد SSD

تکنولوژی ابری

خدمات دیگر پرشین هویز

خدمات دامنه

پرشین هویز ارائه دهنده خدمات ثبت، تمدید و انتقال دامنه های بین المللی در دو مرکز معتبر Joker آلمان و OpenSRS کانادا و علاوه بر این نماینده ثبت، تمدید و انتقال دامنه های ملی در مرکز ایرنیک می باشد.
ثبت دامنه ها به صورت مالکیت صد در صد با نام خریدار انجام خواهد شد و کلیه این عملیات به صورت اتوماتیک و مکانیزه توسط پورتال پشتیبانی و مالی شرکت بعد از پرداخت هزینه انجام گردیده و به صورت آنلاین مدیریت میشود.

لایسنس نرم افزارها

پرشین هویز ارائه دهنده لایسنس های نرم افزاری معتبر و قانونی از شرکت های Microsoft, cPanel, Plesk, DirectAdmin, SolusVM, CloudLinux, LiteSpeed و سایر نرم افزارها و کنترل پنل های هاستینگ با کمترین هزینه و پشتیبانی رایگان در ایران می باشد.
لایسنس های نرم افزارها در کمترین زمان ممکن و با نام شما فعال خواهد شد و امکان استعلام اینترنتی از لایسنس ها و همچنین دریافت پشتیبانی امکان پذیر خواهد بود.

گواهینامه امنیتی SSL

پرشین هویز ارائه دهنده گواهینامه های دیجیتال امنیتی Domain Validation (DV), Extend Validation (EV) و Organization Validation (OV) از دو مرکز امنیتی معتبر Comodo آمریکا و Certum لهستان با بیمه نامه و ضمانت نامه معتبر در ایران می باشد.
گواهینامه ها در کمترین زمان ممکن با حداقل هزینه نصب و راه اندازی، توسط کارشناسان ما انجام خواهد شد.

فضای ذخیره سازی

پرشین هویز ارائه دهنده باکس های ذخیره سازی امن اطلاعات در مرکز داده هتزنر واقع در کشور آلمان با پورت گیگابیتی و هارد دیسک های Enterprise با کمترین هزینه در ایران می باشد.
این سرویس ها برای ذخیره سازی بکاپ ها و داده های مهم بسیار مناسب بوده و برای کلیه کاربران و مدیران ارائه دهنده میزبانی وب پیشنهاد می شود.

شرایط, قوانین و مقررات استفاده از سرویس های پرشین هویز به شرح ذیل است و تمامی کاربران و مشتریان موظف به رعایت آن می باشند.

سوالات متداول مشتریان

پاسخ پرسش های متداول مشتریان که می تواند راهنمای شما باشد

گواهینامه SSL علاوه بر ایجاد بستر ارتباطی کد گذاری شده بین سایت و بازدیدکننده در رتبه و نتایج موتورهای جستجو نظیر گوگل, یاهو و بینگ نیز تاثیر گذار است و با خرید گواهینامه SSL علاوه بر امنیت می توانید وضعیت سئو سایت خود را نیز بهبود دهید.

لایسنس های قانونی علاوه بر بروزرسانی دائم توسط مراکز لاینس که موجب پایداری و امنیت سیستم شما می شود قابلیت ارائه پشتیبانی مستقیم به شما از طریق مراکز دریافت لایسنس وجود داشته و شما با خیال آسوده می توانید با لایسنس های قانونی به کسب و کار خود رونق دهید.

یک فضای امن برای ذخیره سازی داده های مهم شما می باشد.

پرشین هویز ارائه دهنده خدمات ثبت، انتقال و تمدید دامنه در دو مرکز دامنه OPENSRS در کشور کانادا و جوکر در کشور آلمان می باشد.