سئو وردپرس

خدمات سئو سایت های وردپرسی

سئو وردپرس

اگر از این صفحه بازدید می کنید احتمالاً با مشکلات دیر بارگذاری و کندی سرعت سایت وردپرسی WordPress خود دست و پنجه نرم می کنید. مطمئناً اطلاع دارید و می دانید کندی سرعت و بارگذاری سایت می تواند به از دست رفتن بازدیدکنندگان و افت رتبه سئو وردپرس و سال ها زحمات شما در موتورهای جستجو نظیر گوگل منجر شود! چه بسا برای سایت وردپرس خود هزینه های تبلیغاتی نیز پرداخت کرده باشید…

حداقل سرعت در بارگذاری یک وب سایت وردپرس WordPress آنچنان حائز اهمیت است که اگر بهترین وضعیت رتبه سئو Seo را نیز داشته باشید آنرا تحت تاثیر قرار می دهد. امروزه موتورهای جستجو به خصوص گوگل امتیاز زیادی را در رتیه بندی نتایج برای سرعت سایت شما منظور می کنند.

سئو وردپرس سرویسی است که با استفاده از آن وب سایت شما برای بهینه سازی و افزایش سرعت و امنیت وردپرس توسط کارشناسان پرشین هویز بهینه سازی می شود.

افزایش سرعت وردپرس, بهینه سازی وردپرس, افزایش امنیت وردپرس و بهبود وضعیت سئو وردپرس WordPress…

پرشین هویز

یکی از مهم ترین دغدغه های امروز هر مدیر سایتی سئو وردپرس و افزایش ورودی گوگل و کسب رتبه های بهتر در موتور های جستجوگر هست. گوگل هم اعلام کرده برای اینکه رتبه بهتری داشته باشید باید سرعت لود سایتتان را افزایش دهید. سایت هایی که رتبه لود بهتری دارند و کاربر زمان کمتری برای لود کردن آنها صرف می کند در نتایج بالاتر نمایش داده خواهند شد. اما برای افزایش سرعت لود سایت وردپرس چه کارهایی باید انجام دهیم؟
بروز رسانی وردپرس, استفاده از قالب سبک, حذف افزونه های غیر ضروری, استفاده از سرویس CDN, استفاده از پلاگین Cache, برش تصاویر, بهینه سازی صفحات, استفاده از هاست ویژه وردپرس و … اینها مواردی هستند که شاید تابحال انجام داده باشید؛ اما کافی نیست و همچنان از مشکل سرعت سایت وردپرس خود ناراضی هستید!

کافی است به بیش از ۱۰ سال تجربه ما اعتماد کنید و اجازه دهید تا شما را برای همیشه از این مشکل بزرگ نجات دهیم!

کندی وب سایت و در مقابل افزایش سرعت سایت صرف نظر از سیستم مدیریت محتوی مورد استفاده نظیر وردپرس WordPress به فاکتورها و موارد متعددی بستگی دارد و به سادگی نمی توان گفت دلیل کندی سرعت سایت وردپرس شما چیست! حل این مشکل نیاز به کارشناسی و بهینه سازی ده ها مورد برای افزایش سرعت سایت دارد.

خوشبختانه تیم فنی مجرب کارشناسان پرشین هویز برای حل مشکل کندی سایت وردپرس شما بسته ویژه و تخصصی را تدارک دیده که شامل “افزایش سرعت وردپرس, بهینه سازی وردپرس, افزایش امنیت وردپرس و بهبود وضعیت سئو وردپرس” می باشد.

این خدمات بصورت تضمینی ارائه شده و در صورت عدم حصول نتیجه شامل گارانتی بازگشت وجه کامل بدون قید و شرط می باشد. کافی است به بیش از ۱۰ سال تجربه ما اعتماد کنید و اجازه دهید تا شما را برای همیشه از این مشکل بزرگ نجات دهیم!

پرشین هویز

افزایش سرعت و سئو وردپرس WordPress!

 • افزایش سرعت سایت وردپرس تا ۵۰ برابر و بیشتر…
 • افزایش امنیت وردپرس و جلوگیری از هک شدن
 • کاهش چشم گیر حجم سایت و در نتیجه افزایش سرعت بارگذاری
 • کاهش حجم تصاویر بدون افت کیفیت یا بهم ریختگی قالب
 • بهینه سازی کدها و تگ ها, CSS و Java , …
 • بهینه سازی قالب و بازنویسی در صورت نیاز
 • صرفه جویی در وقت, رتبه بهتر, سرعت بیشتر, فروش بیشتر…
 • بهبود وضعیت سئو وردپرس در موتورهای جستجو
 • بروز رسانی و بهینه سازی هسته اصلی وردپرس و پلاگین ها

بطور کلی مشتریانی که به ما مراجعه کردند دچار مشکل سرعت بارگداری سایت بین ۵ تا ۱۰ ثانیه و یا حتی بیشتر از این بوده اند. پس از انجام تغییرات و بهینه سازی برای افزایش سرعت؛ زمان بارگذاری به زیر ۵ ثانیه کاهش پیدا کرده که در عمل چیزی حدود ۵۰ برابر یا بیشتر افزایش سرعت حاصل شده است.

بر اساس یک قانون کلی, بهترین زمان برای بارگذاری یک سایت باید بین ۱ تا ۳ ثانیه باشد و همچنین زمان بارگذاری بیشتر از ۵ ثانیه رنک و رتبه شما در موتورهای جستجو نظیر گوگل را تحت تاثیر منفی قرار خواهد داد و در نتیجه بازدید شما, تماس های ورودی, مطالب, فروش و … تحت تاثیر قرار خواهد گرفت.

در هر پروژه برای شفاف سازی و همچنین آگاهی مشتری ما آنالیزهایی را قبل و بعد از پروژه انجام می دهیم و مستندات آنرا برای مشتریان ارسال می کنیم که شامل وضعیت سایت قبل از شروع به کار و بعد از شروع به کار می شود. ابزارهایی که ما برای اینکار استفاده می کنیم شامل Pingdom و یا GTmetrix است که خود شما نیز با مراجعه به آنها می توانید وضعیت فعلی سایت خود را تست کنید.
در تصاویر و مستندات زیر می توانید نتیجه پروژه برخی از مشتریان ما را مشاهده کنید:

پرشین هویز

بعد از پروژه: نتیجه تست سرعت یک فروشگاه اینترنتی وردپرس بعد از پایان پروژه, از نقطه تست و مانیتورینگ در استرالیا

پرشین هویز

قبل از پروژه: نتیجه تست سرعت یک فروشگاه اینترنتی وردپرس قبل از شروع پروژه, از نقطه تست و مانیتورینگ در استرالیا

بعد از پروژه: نتیجه تست سرعت و بازدهی فوق العاده با سرعت بارگذاری فقط ۱٫۳۴ ثانیه پس از پایان پروژه

قبل از پروژه: نتیجه تست سرعت یک فروشگاه هاستینگ وردپرس قبل از شروع پروژه, با سرعت بارگذاری ۸٫۶۸ ثانیه

بعد از پروژه: فقط ۱٫۶۳ ثانیه سرعت بارگذاری یک وبلاگ و انجمن آموزشی (تفاوت عکس ها به دلیل بروز رسانی سایت Pingdom در آن لحظه بود)

قبل از پروژه: نتیجه تست سرعت یک وبلاگ و انجمن آموزشی قبل از پروژه با سرعت بارگذاری ۱۱٫۱۴ ثانیه

برای شروع چه کاری باید انجام داد؟

بسته ها و پیشنهادات ما در انتهای همین صفحه قرار داده شده که بر اساس نیاز خود می توانید هریک را سفارش دهید. بطور کلی قبل از شروع پروژه سئو وردپرس مراحل کار بصورت زیر است:

 1. آنالیز کلی و بررسی مشکل:
  در مرحله اول ما وب سایت شما را آنالیز می کنیم تا به مشکل اصلی و دلایل کند بودن و مشکل سرعت بارگذاری وب سایت شما پی ببریم. در این مرحله علاوه بر استفاده از ابزارهای تست و مانیتورینگ به اطلاعات ورود به سیستم مدیریت محتوی وردپرس شما نیز احتیاج دایم.
 2. حل مشکلات اصلی:
  در مرحله دوم مشکلات شناسایی شده یک به یک اصلاح و برطرف خواهند شد. این پروسه ممکن است تا ۲۴ ساعت زمان نیاز داشته باشد.
 3. بهینه سازی و افزایش سرعت و اتصال به CDN در صورت نیاز:
  پس از حل مشکلات اصلی که روی سرعت بارگذاری شما تاثیر گذاشته بودند نوبت به فوکوس روی بالا بردن افزایش سرعت بارگذاری سایت شماست.
  در مرحله آخر ما مواردی نظیر تنیمات وردپرس و پلاگین ها, حجم صفحات و تصاویر, بهینه سازی Cache و Database و هرآنچه برای حداکثر بهره وری مورد نیاز است را با دقت انجام خواهیم داد.
  بطور کلی ما به مشتریان خود استفاده از Cloudflare و همچنین CDN و هاست ویژه وردپرس WordPress را برای بهره وری هر چه بیشتر پیشنهاد می کنیم. در چنین شرایطی چند صد سرور بجای یک سرور وظیفه پاسخگویی به بازدیدکنندگان را بر عهده خواهند داشت که مسلماً در نتیجه بازگذاری سرعت بسیار موثر خواهد بود. مشتری می تواند بر اساس نظر و سلیقه خود هر یک از این موارد را درخواست نماید.

سرویس های پیشنهادی ما:

گارانتی برگشت وجه در صورت عدم حصول نتیجه!

سرعتی , امنیتی

موشک

هزینه یکباره ۱۵۰,۰۰۰ تومان (فروش ویژه)

 • تمام موارد بسته راکت+
 • بهینه سازی سئو Seo
 • بهینه سازی امنیتی
 • بهینه سازی فایروال
 • افزایش امنیت تضمینی

سرعتی

راکت

هزینه یکباره ۱۰۰,۰۰۰ تومان (فروش ویژه)

 • بهینه سازی وردپرس و پلاگین ها
 • بهینه سازی دیتابیس و کش
 • بهینه سازی CSS و JS
 • بهینه سازی قالب و تصاویر
 • افزایش سرعت تضمینی

سرعتی, امنیتی, تکمیلی

فانتوم

هزینه یکباره ۲۰۰,۰۰۰ تومان (فروش ویژه)

 • تمام موارد بسته راکت و موشک+
 • نصب و تنظیم CloudFlare
 • نصب و تنظیم CDN
 • نصب و تنظیم DNSSEC
 • افزایش سرعت و امنیت بیشتر…
 • پرداخت با کلیه کارت‌های شتاب:

شرایط, قوانین و مقررات استفاده از سرویس های پرشین هویز به شرح ذیل است و تمامی کاربران و مشتریان موظف به رعایت آن می باشند.

سوالات متداول مشتریان

پاسخ پرسش های متداول مشتریان که می تواند راهنمای شما باشد

خیر. با توجه به تحریمات شرکت گوگل، کلیه خدمات این شرکت برای ایران تحریم است. در صورت نیاز میتوانید حساب های خارجی از ما تهیه بفرمایید.

خدمات پشتیبانی شرکت، شامل کمک جهت راه اندازی کمپ تبلیغاتی به بهترین شکل ممکن و همچنین پیگیری برای رفع مشکلات احتمالی شما مشتریان عزیز میباشد.

تکمیل سفارشات و شارژ حساب ها بین ۱ تا ۲۴ ساعت کاری انجام میگردد.

حساب های میریتی و واحد پولی ما در شرکت گوگل بر حسب دلار آمریکا می باشد و ما فقط بر حسب این واحد پول میتوانیم حساب ها را شارژ نماییم و امکان تبدیل آن به واحدهای پولی دیگر وجود ندارد.

افتتاح حساب گوگل با شماره های فیزیکی خارج از کشور با توجه به موجودی شماره های در دسترس ما بین ۱ تا ۳ روز کاری زمان خواهد برد.