سرور اختصاصی ترکیه ارزان

فروش ویژه سرور اختصاصی ترکیه (استانبول) با سخت افزار قدرتمند و شبکه اختصاصی

سرور اختصاصی ویژه ترکیه

سرور اختصاصی ترکیه ارائه شده توسط شرکت ورلدباس در دیتاسنترهای قدرتمند و بسیار با کیفیت ترکیه میزبانی میگردد که تمامی تجهیزات شبکه و زیرساختهای استفاده شده در این دیتاسنترها تحت مالکیت شرکت ورلدباس میباشد. تجهیزات شبکه استفاده شده در تمامی این دیتاسنتر ها از برندهای معتبر و معمولا ۱۰G هستند که باعث میشود کیفیت و میزان در دسترس بودن سرورها بسیار بالا باشد.

پیشنهاد زیر به صورت محدود برای مشترکین داخل ایران در نظر گرفته شده است، سرورهای ترکیه با توجه به فاصله مسافتی کم تا ایران از پینگ زیر ۸۰ میلی ثانیه برخوردار است و این باعث می شود وب سایت شما در داخل ایران سریع تر بارگزاری شود. از ویژگی برتر سرورهای ترکیه عدم بروز مشکل با برخی از وب سایت هایی که تحریم اعمال کردند و عدم محدودیت و قوانین ترافیکی که در ایران با آن رو به رو هستید. سرورهای ترکیه ورلدباس دارای فایروال و محافظت از حملات DDoS تحت شبکه می باشد، لذا با توجه به امنیت بالا و پینگ پایین این سرورها برای مقاصد گیم سرور نیز می تواند پیشنهاد خوبی باشد.

تمامی سرورهای ورلدباس از برند HP می باشد و شما پس از خرید سرویس ویژه ۲ عدد پردازنده قدرتمند Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2680 v2 (40 هسته) با ۶۴ گیگابایت حافظه و ۴ عدد هارد دیسک پر سرعت که RAID10 سخت افزاری مجهز می باشد دریافت می کنید. شبکه این سرور ۱ گیگابایت به صورت اختصاصی بدون محدودیت ترافیک به همراه ۶ عدد آی پی نسخه چهار و یک سابنت /۶۴ از آی پی نسخه شش در اختیار شما قرار می گیرد. لازم به ذکر است دسترسی از راه دور به سرور شما توسط ILO در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا هر زمان بتوانید سرور خود را مدیریت کنید.

تعداد این سرورها محدود می باشد، هم اکنون سفارش خود را ثبت کنید!

پیشنهاد ویژه سرور اختصاصی ترکیه

قیمت فقط ۵,۹۰۰,۰۰۰ تومان/ماهیانه بدون هزینه راه اندازی!

پیشنهاد ویژه سرور اختصاصی

  • پردازنده: ۲x Intel® Xeon 10-Core
  • حافظه: ۶۴Gb DDR3
  • دیسک: ۴x 600 GB SAS (RAID10)
  • شبکه و ترافیک: ۱Gbps / نامحدود
  • آی پی: ۶x IPv4 + /64 Subnet IPv6
  • دسترسی به کانسول از راه دور ILO4
  • حافظت در مقابل حملات DDoS
  • موقعیت سرور در ترکیه، استانبول
  • پشتیبانی فنی ۲۴ ساعته
  • امنیت و کیفیت بالا

۵,۹۰۰,۰۰۰ تومان/ماهیانه

شرایط, قوانین و مقررات استفاده از سرویس های پرشین هویز به شرح ذیل است و تمامی کاربران و مشتریان موظف به رعایت آن می باشند.

سوالات متداول مشتریان

پاسخ پرسش های متداول مشتریان که می تواند راهنمای شما باشد

با رعایت انصاف ترافیک بدون محدودیت در اختیار شماست.

سرورهای اختصاصی ایران همانطور که می دانید دارای محدودیت های شبکه و ترافیک بسیار زیاد است و همچنین آی پی های کشور ایران در بسیاری از نقاط جهان تحریم است که باعث بروز مشکلات زیادی برای کاربران می شود. تنها مزیت سرورهای ایران به علت داخلی بودن سرور و فاصله بسیار کوتاه سرعت دسترسی به سایت بیشتر است. سرورهای ترکیه با توجه به اینکه در همسایگی ما قرار دارد فاصله بسیار کوتاه تر از سایر سرورهای اروپایی و امریکاست و معمولا پینگ شبکه ایران به ترکیه زیر ۸۰ میلی ثانیه است، از طرفی در موقعیت ترکیه هیچ قانون ترافیکی و محدودیت شبکه و تحریمات وجود ندارد! لذا موقعیت ترکیه می تواند نسبت به ایران برتری داشته باشد.

بلی، کافیست با بخش فروش تماس بگیرید و میزان سخت افزاری که نیاز دارید را درخواست کنید. پس از براورد هزینه و پرداخت توسط شما ارتقا انجام می گردد.

بلی، امکان نصب مجاز ساز بر روی سرور میسر است. نصب VMware ESXI به صورت رایگان و سایر مجازی سازها با هزینه قابل انجام است.

بلی، با توجه به پینگ پایین و کیفیت بالای شبکه و همچنین حفاظت در برابر حملات DDoS یک پیشنهاد خوب برای سرور بازی آنلاین است.