کسب درآمد از یوتوب YouTube

کسب درآمد از یوتوب YouTube

کار کسب درآمد از یوتوب ترکیبی از لذت و پول را به همراه دارد. شما آنچه که دوست دارید را تولید می کنید و برای آن پول میگیرید.
در این مقاله سعی داریم موارد و فاکتورهای مهم قبل از شروع به کسب درآمد از یوتوب را برای شما توضیح دهیم.

مخاطب قبل از شروع به کار

قبل از شروع به کار باید مخاطبین خود را شناسایی و جمع آوری کنید. این مهمترین بخش کار است. در نظر داشته باشید بهترین محتوی بدون مخاطب برای شما سودی ندارد. پس مخاطبین رمز موفقیت شما هستند. بر اساس علاقه آنها ویدئو بسازید, آپلود کنید و بعد به فکر درآمد و پول درآوردن باشید.
کانال بدون محتوی و ویدئو بدون مخاطب برای شما کسب درآمد نمی کند!

کانال خود را برای کسب درآمد ایجاد کنید

شاید شما فقط چند دقیقه در روز بخواهید فعالیت کنید و درآمدی بصورت تفریحی داشته باشید, شاید هم حرفه ای هستید و تمام وقت برای اینکار و کسب درآمد از این راه برنامه ریزی کردید؛ در هر صورت یوتوب (YouTube) بهترین امکانات را در این مورد برای شما فراهم کرده است:

 • مرحله ۱: قابلیت کسب درآمد یا monetization را در کانال یوتوب خود فعال کنید.
 • مرحله ۲: کانال یوتوب خود را به اکانت گوگل ادسنس (Google Adsense) خود متصل کنید.
  نکته: اگر نیاز به همکار گوگل ادسنس معتبر دارید به خدمات وب سایت ما مراجعه کنید. همچنین برای اطلاعات بیشتر می توانید مطلب ویژگی های سایت برای کار با گوگل ادسنس را مطالعه کنید.
 • مرحله ۳: کمی وقت بگذارید و قوانین یوتوب را مطالعه کنید تا بطور دقیق متوجه شوید چه ویدئویی و با چه ویژگی هایی باید در کانال خود قرار دهید. (در آینده یک مقاله جداگانه درد این رابطه خواهیم نوشت)
 • مرحله ۴: گزینه “monetize with ads” برای ویدئوهای خود را انتخاب کنید و همچنین از قسمت Creator Studio app در video manager نوع فرمت تبلیغات ویدئویی را مشخص کنید.
 • مرحله ۵: به ساخت ویدئوهای دست اول و جذاب برای مخاطبین خود با قدرت هر چه تمام تر ادامه دهید.

نکته: در حال حاضر قابلیت کسب درآمد برای همه کشورها ممکن نیست و همچنین عدم تبعیت از قوانین کپی رایت می تواند درآمد شما را بلوکه کند. در صورتی که سوالی در این مورد دارید در بخش کامنت وبلاگ مطرح کنید.

راه های کسب درآمد از کانال یوتوب YouTube

راه های مختلفی برای کسب درآمد از کانال یوتوب وجود دارد. می توانید با نمایش تبلیغات Ads شروع کرده و یا راه های دیگر را دنبال کنید.

– کسب درآمد با تبلیغات Ads
پس از اینکه قابلیت کسب درآمد یا monetization را در کانال خود فعال کردید می توانید با استفاده از این روش به کسب درآمد از یوتوب بپردازید.
به خاطر داشه باشید:

 • یوتوب کانال شما را به تبلیغ دهندگان متصل می کند, پس باید تلاش کنید بهترن کار را انجام دهید: تولید محتوا! در اغلب موارد شما زمانی از یوتوب پول دریافت می کنید که بازدیدکننده تبلیغ را تماشا می کند. سیستم هوشمند یوتوب هر روز دقیق تر و بهتر عمل می کند تا بهترین ارتباط را بین تبلیغ دهنده, بازدیدکننده و تولید کننده ویدئو (شما) برقرار کند.
 • همچنین شما می توانید از طریق مشترکین (subscriptions) بخش YouTube Red کسب درآمد کنید. مشترکین YouTube Red یا یوتوب قرمز افرادی هستند که هزینه ای را بطور منظم برای نمایش ویدئو بدون تبلیغات می پردازند, پس قاعدتاً پولی از این دست بازدیدکنندگان دریافت نخواهید کرد؛ اما یوتوب برای بالانس این موضوع ترتیبی داده که بخشی از درآمد مشترکین این بخش بر اساس زمانی که بازدیدکنندگان معمولی در ویدئوهای شما سپری کرده اند به شما اختصاص داده شود.

– دیگر راه های کسب درآمد از یوتوب YouTube

 • با برندها کار کنید: برندها و نمایندگی ها همیشه به دنبال راهی برای معرفی محصولات و خدمات خود هستند. برندها و نمایندگی ها زمانی که محتوی کانال شما را با موضوع کاری خود یکسان ببینند مشتاق به همکاری با شما خواهند بود. از اینکه ممکن است در شروع کار فقط چند هزار بازدیدکننده داشته باشید خجالت نکشید. مطمئن باشید اگر قوی و تخصصی کار کنید خود برندها و نمایندگی ها از طریق یوتوب به سراغ شما می آیند.
 • تجارت: سعی کنید برای خود برند سازی کنید و از آنها به عنوان برچسب, استیکر, لباس یا … در لابلای ویدئو های خود استفاده کنید و با کارت های merch آنها را در ویدئوهای خود متن برچسب کنید.
 • سرمایه گذاری: زمانی که درآمد شما به حد قابل قبولی رسید می توانید از آن برای تبلغیات کانال خود برای جذب مخاطب بیشتر استفاده کنید. با این روش همیشه رو به جلو و برای بیشتر و بیشتر حرکت خواهید کرد.
 • مناسبت ها: سعی کنید از جشن ها و مناسبت های مختلف ویدئو تهیه کنید؛ ما بین مخاطبین خود باشید و گهگاهی بصورت زنده یا Live به تولید محتوی بپردازید. همچنین از این قابلیت می توانید برای فروش محصولاتی از برند خود نظیر تی شرت, کلاه, استیکر و یا … نیز استفاده کنید.

حالا شما راه ها و ایده های بیشتر از کسب درآمد تنها از Ads را سراغ دارید. به خوبی در مورد پتانسیل و برنامه کاری خود فکر کنید و با برنامه رو به جلو حرکت کنید. شما باید به روش و برنامه منحصر به فرد و یونیک خود دست پیدا کنید؛ فراموش نکنید این رمز موفقیت شماست.

از همین حالا می توانید شروع به کسب درآمد از یوتوب کنید؛ اگر مشکلی میبینید یا سوالی دارید بدون درنگ در بخش کامنت مطرح کنید؛ کارشناسان خبره ما در اسرع وقت پاسخ آنرا برای شما ارسال خواهند کرد.

برچسب‌ها:, , , ,

160نظر در “کسب درآمد از یوتوب YouTube

 • رامین ندری

  سلام خسته نباشید! بنده رامین ندری هستم که چند بار از طریق پاسخگویی زنده در سایت پیام فرستادم که فرمودند در این جا مطرح نمایم.
  ببخشید در مورد کسب درآمد از ادسنس و کانال یوتیوب از شما سوالاتی را داشتم.
  اینکه:
  1. بنده میخواهم از گوگل ادسنس کسب درآمد داشته باشم البته به روش کانال یوتیوبی, حال چگونه می توانم روی کمک شرکت ورلد باس حساب باز کنم؟ آیا شرکت ورلد باس به کسی که می خواهد از یوتیوب کسب درآمد کند کمک می کند؟
  2. بنده در سایت مشاهده نموده ام که شرکت ورلد باس 10 درصد را به عنوان کارمزد و کمک بر می دارد اما اینجا بحث مالیات چه می شود آِیا بعد این که مالیات از درآمد ما کم شد آن 10 درصد برداشته می شود یا اینکه مالیاتی نمی پردازیم, اگر مالیات نمی پردازیم چگونه ممکن است که در یک کشور خارجی مالیات نباشد بنده خود شنیده ام که در کشورهای اروپایی اگر درآمد در سال از مرز 5000 یورو بگذرد در حدود 19 درصد مالیات تعلق می گیرد و اگر پایین باشد تعلق می گیرد.
  3. آیا کمکی که شرکت ورلدباس از نظر گوگل ادسنس می نماید به صورت اکانت اختصاصی ادسنس می باشد یا غیر اختصاصی ؟ یعنی اینکه ما می توانیم به اکانت ادسنس خود وارد شویم و کنترل بر روی آن داشته باشیم یا این که فقط کانال یوتیوب ما به اکانت ادسنس شما متصل می شود؟
  4. این اکانت ادسنس از کدام کشور می باشد؟ اگر از اروپا باشد بهتر است که از کشورهای فرانسه, ایتالیا, آلمان, اسپانیا و سایر کشور هایی که واحد پولشان به یورو است باشد و یا نیز از انگلستان باشد که به صورت پوند است- و اگر از قاره آمریکا می باشد بهتر است که از آمریکا و کانادا باشد.
  5. ما باید چگونه به فعالیت بپردازیم منظور بنده این است که با کدام آی پی باید به فعالیت بپردازیم مثلا اگر ادسنس از آلمان باشد باید از آی پی آلمان جهت استفاده از کانال یوتیوب خود بهره مند شویم؟
  6. حال شرکت ورلد باس در جهت کسب درآمد گوگل ادسنس یا به عبارتی کانال یوتیوب به ما کمک کرد, اما مشکل اینجاست که ما چگونه می توانیم که جیمیل و کانال خود را در اختیار داشته باشیم؟ منظور بنده این است که آیا ایجاد جیمیل و ساخت کانال به وسیله آی پی ایران و مهمتر از آن تایید این دو به وسیله شماره ای از ایران مشکلی بابت کسب درآمد ایجاد خواهد کرد؟ یا اینکه شرکت در این جهت نیز کمک حال کاربران خواهد بود؟
  – بنده از شما خواهشمندم که نسبت به پاسخ سوالات بنده مرا یاری فرمایید تا بتوانم نسبت به همکاری با شرکت ورلدباس اقدام نمایم.
  ممنون از شما رامین ندری!

  • MASI

   ضمن تشکر از شما؛ پاسخ سوالات شما بصورت تک تک با توجه به شماره های زیر است:

   1- یکی زا خدماتی که توسط ورلدباس یا پرشین هیوز ارائه میشود خدمات همکاری در کسب درآمد از گوگل ادسنس است. با توجه به اینکه کسب درآمد از یوتوب نیز بخشی از گوگل ادسنس است, پس بنابراین این خدمات نیز بطور کامل توسط ورلدباس ارائه میشود.
   2- کامزد در نظر گرفته شده توسط ورلدباس شامل تمام هزینه های جانبی نیز میشود و شما هزینه ای مازاد بر کارمزد پرداخت نمی کنید.
   3- ما هر دو حالت اکانت اختصاصی و اکانت اشتراکی را ارائه می کنیم. این بستگی به سطح کارکرد شما در طول یکماه دارد. مسلماً برای مشتری که سقف درآمد کمتر از 1000 واحد پولی در ماه دارد اکانت اختصاصی ارائه نمی کنیم.
   4- اکانت ما اروپایی و واحد پولی آن “یورو” می باشد.
   5- با هر IP به غیر از ایران برای کار با ادسنس و IP اروپایی و ترجیحاً آلمان برای کار با یوتوب پیشنهاد میشود.
   6- پاسخ این سوال در جواب بند “5” موجود است. علی ایحال اگر مشتری در خصوص ساخت اکانت و کانال مشکلی داشته باشید تیم فنی ما به ایشان کمک می کند.

   موفق و پیروز باشید!

  • امیر

   سلام میشه از ایران حساب بانکی توی خارج کشور ایجاد کرد؟

  • ذلگی نیکزاد

   سلام وقت شما بخیر
   من میخواهم شامل و یا ثبت یوتیوب شوم چی گونه میتوانم ؟

  • ذلگی نیکزاد

   سلام وقت شما بخیر
   من میخواهم شامل و یا ثبت یوتیوب شوم چی گونه میتوانم ؟

   من در افغانستان زندگی میکنم کابل
   اکونت بانکی من در افغانستان هست
   اگر لطف کنی معلومات بدهید
   تشکر

 • mohammad

  age man 1 saal dar youtube kar konam va bad az ye sal google adsense ro be youtube motasel konam oon ye sal ghabl dar daramd baravord mishe?

  • MASI

   اکانت شما قدیمی محسوب شده و راحت تر verify خواهد شد؛ اما امتیاز بیشتری در میزان درآمد از گوگل ادسنس نخواهد داشت.

 • اسماعیل

  سلام و خسته نباشید
  من یک جیمیل با شماره موبایل ایران ساختم و با اون جیمیل یک کانال یوتیوب ساختم حالا می تونم از طریق اون کانال به اکانت ادسنس شما وصل بشم و کسب درامد کنم یا باید از اول یک جیمیل و کانال یوتیوب جدید از یک کشور دیگه بسازم؟ با تشکر

  • MASI

   در حال حاضر به دلیل مسئاله تحریم ها؛ در صوتی که گوگل هرگونه رد یا ارتباطی از اکانت شما با ایران ببیند آنرا مسدود و سرویس را غیر فعال می کند.

 • علی

  سلام. چخ مدت زمانی طول میکشه تا ادسنس برا اکانت یوتیوب من فعال بشه؟؟؟یعنی مدتی که طول میکشه تا کد تاییدیه گوگل برسه دست شما؟؟؟؟

 • رامین ندری

  سلام خسته نباشید!
  ممنون از اینکه پاسخ مرا به صورت کامل داده بودید. از این بابت تشکر می کنم.
  با توجه به این که بنده نحوه درخواست اکانت را نمی دانستم و شما هم در جواب اشاره ای بر این موضوع نکرده بودید این سوال را در این جا مطرح می نمایم.
  بنده در سایت ورلد باس عضو می باشم!
  1. حال با توجه به توضیحات تکمیلی که لطف کردید ارائه نمودید چگونه ما می توانیم درخواست دریافت اکانت ادسنس را بدهیم؟
  2. مقدار زمان تحویل این اکانت به ما چه قدر طور می کشد؟
  3. امید است که اکانت اختصاصی بدهید. اما در ابتدا تصمیم بر دادن یکی از اکانت های اختصاصی و یا اشتراکی گرفته می شود؟
  ممنون می شوم لطف نمایید و پاسخ به سوالات و شبهات بنده دهید.

 • کیانوش

  شما در نظرات بالا گفته اید که اگر درآمد کمتر از 1000 واحد باشد اکانت اشتراکی است. در حالی که سیستم یوتیوب کاملا متفاوت با ادسنس وبسایت می باشد . زیرا اکانت ادسنس یوتیوب در دست خود دارنده کانال یوتیوب می باشد. چون یوزر و پسورد کانال در دست خودش است. میشه لطف کنید توضیح بدید در این مورد

  • MASI

   بله، حق با شماست.
   اما به دلیل مراحل سخت تائید هویت و ساخت اکانت و هزینه بردار بودن آن؛ شرکت ما برای کانال های با زیر 1000 واحد درآمد در ماه اکانت باز نمی کند.

 • gamerhero

  سلام من میخوام توی ایران از یوتوب کسب درامد کنم شما گفتین که نمیتونید از همه کشور ها درامد کنید ایا ایران ام جز کشور هایی هست که نمیشا درامد کرد اگه نه پول رو چطوری دریافت کنم

 • مریم

  سلام….من عضو یوتیوب هستم…ولی هیچی از صحبت هایی که نوشته شده نمیدونم….کسی درامد با یوتیوب چجوری؟فیلم باید بسازیم؟چکار باید کنیم؟میشه ی توضیح مبتدی بدید که منم متوجه بشم

  • MASI

   پیشنهاد می کنم برای این مورد وقت بگذارید و در گوگل جستجو کنید؛ تمرین کنید و اطلاعات خود را بالا ببرید.

 • فرزاد

  سلام خسته نباشین
  می خوام یه کانال یوتیوبی را راه اندازی کنم برای کسب درامد منتهی احتیاج به حساب ارزی دارم
  سوال من اینه که ایا شما می تونین برای من حساب ارزی باز کنین و اطلاعات حساب ارزی رو در اختیار من قرار بدین تا جیمیل خودم رو بر اساس اطلاعات کاربری دریافت شده از شما بسازم چون همونگونه که اطلاع دارین اصلاعات حساب ارزی و جیمیل باید شبیه به هم باشن

  • MASI

   برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرویس ارزی با بخش فروش شرکت تماس بگیرید.
   می توانیم این خدمات را به شما ارائه کنیم.

 • سیاوش

  با سلام برای کانال یویتوب حتما باید اکانت ادسنس باشد ؟ یعنی هر فرد به جز کانال یویتوب باید ی سایت داشته باشد ؟
  در خصوص خدمات مربوط به اکانت ادسنس اقدام صورت گرفته توسط شما چیست لطفا هزینه آن را نیز ارائه بدهید
  با تشکر

  • MASI

   برای کسب درآمد از یوتوب حتماً با اکانت گوگل ادسنس احتیاج دارید.
   اما برای تائید اکانت گوگل ادسنس نیاز به وب سایت ندارید و می توانید با اکانت یوتوب خود تائیدیه بگیرید.

 • hamed

  سلام و احترامات
  من حامد هستم از افغانستان. اول همه از سایت بسیار مفید تان تشکری میکنم بعد میخواهم کسب درآمد از ادسنس در برابر سایت . وبلاک و یا یوتوب داشته باشم من تو گوگل تحقیقات کردم افغانستان تحریم نیست مگر نمی دانم که ویب سایت و یا وبلاک یا ویدیوی به زبان دری یا پشتو در یوتوب برای کسب درآمد بگذارم گوگل قبول خواهد کرد یاخیر چون کشور تحریم نیست زبانش هم نباید تحریم باشد مگر شنیده ام که ویب سایت یا ویدویی که در یوتوب به اشتراک میگذریم باید به انگلیسی باشه من تازه کارم مخواهم معلومات دقیق داشته باشم لطفآ رهنمایم کنید . تشکر

  • MASI

   ضمن تشکر از شما؛ کشور افغانستان در لیست تحریم های گوگل نیست و بدون مشکل می توانید از سایت یا نرم افزار و یا کانال یوتوب خود بواسطه گوگل ادسنس کسب درآمد کنید.
   در حال حاضر گوگل از محتوی با زبان فارسی برای کسب درآمد پشتیبانی نمی کند و به شما سرویسی ارائه نمی دهد.

   لیست بروز ریان هایی که توسط گوگل ادسنس برای کسب درآمد پشتیبانی میشود را می توانید از لینک زیر ببینید:
   https://support.google.com/adsense/answer/9727?hl=en

 • mohammadreza

  باعرض سلام
  من چگونه میتوانم کانال در یوتیوب به سازم.

  • MASI

   ساخت کانال در یوتوب کار سختی نیست. اما پیشنهاد می کنم قبل از هر چیز کمی در گوگل جستجو و مطالعه و تمرین کنید.

 • رضا

  سلام<جیمیل خارجی رو چطوری بسازیم؟

  • MASI

   همه مراحل به سادگی اکانت جیمیلی است که خودتان ساخته اید! فقط نیاز به یک شماره تماس خارج از کشور دارید.

 • موسی نیکویی

  سلام خسته نباشید میشه تضیح بدهید ما باید در این وبسایت ورلد باس چکار کنیم تااکانت یوتیوب بگیریم ممنون میشم

 • مريم

  سلام متاسفانه خیلی دیر برای خرید دومینی که با کانال یوتیوب من هماهنگ باشد اقدام کردم و شخصی قبل از من آن را خریده است آیا به نظر شما پسوند دات کأم خیلی مهم هست ؟ می توانم پسوند دیگری بگیرم مثل دات کو دات یؤ کی . و یا ان که اسم کانال را برعکس کنم تا وب سایت مچ را داشته باشم نظر شما چیست ؟

  • MASI

   اصلا برای کسب درآمد از یوتوب به دومین احتیاج ندارید!
   برای داشتن دومین چه توضیحی وجود دارد؟ لطفاً منظورتون رو بیشتر شرح دهید.

 • حمید

  سلام و خسته نباشید خدمت شما، عذر میخوام میخواستم بدونم که
  1- اگه توی کانال فیلم های یک دقیقه ای قرار بدیم باز هم درآمدی واسه ما داره؟
  2- میزان درآمد از مثلا یک میلیون لایک یا بازدید حدودا چقدره؟
  ممنون میشم اگه جواب بدید

  • MASI

   بله، تفاوتی در میزان زمان فیلم نمی کند.
   تقریبا بر اساس تجریه شخصی من هز یک میلیون بازدیدکننده واقعی چیزی حدود 1000 دلار درآمد به همراه دارد.

 • Sara

  سلام من میخوام ازکانال یوتیوبم کسب درامد کنم ازایران هستم ولی درالمان سکونت دارم ودر این کشور حساب بانکی ندارم فقط درایران دارم چکار باید بکنم ک کدتاییدبگیرم واز تبلیغات استفاده بکنم لطفا مراراهنمایی کنید

  • MASI

   درآمد گوگل ادسنس یا یوتوب در ایران قابل نقد کردن نیست و این به تحریم ها مربوط می شود.
   اکانت شما وریفای شده هر کشوری باشد باید نقد کردن درآمد از طریق حساب بانکی یا روش های دیگر همان کشور انجام شود.

 • Sara

  سلام من سوالم رو چطور بپرسم ک ب جواب برسم چون میگه سوال رو یه بارپرسیدین

 • مهسا

  با سلام. اگه من فقط بخوام که با گذاشتن ویدئو و همون ads ها در کانال یوتیوبم پیش برم نمیتونم هیچ کسب درآمدی داشته باشم؟ یعنی اگه نخوابم اازگوگل ادسنس استفاده کنم نمیتونم کسب درآمد کنم؟ اگه میشه که بدون گوگل ادسنس کسب درآمد کرد آیا در اون صورت باز هم باید جیمیل با ip غیر از ایران بسازیم؟ اگر کسب درآمد کردیم برای برداشت اون نیاز به حساب ارزی داریم؟

  • MASI

   برای کسب درآمد از یوتوب هم نیاز به اکانت گوگل ادسنس دارید.
   در هر صورت برای کسب درآمد از گوگل نیاز به گوگل ادسنس می باشد و راه دیگری وجود ندارد.
   کلا برای کسب در آمد از گوگل ادسنس نیاز به یک حساب وریفای شده خارج از ایران دارید؛ توجه داشته باشید نقد کردن درآمد نیز باید بواسطه همان کشور انجام شود.
   شرکت ورلدباس پارتنر معتبری هست که در صورت عدم امکان صاخت اکانت خارجی اینکار را برای شما انجام می دهد.

 • اسحاق

  سلام ممنون قبل از اینکه ما در امدی داشته باشیم باید چیزی پرداخت کنیم یا فقط در صورت درآمد ما باید پرداخت کنیم

 • Shayanps4

  ببخشید یه سوال داشتم ایا از طریق بازدید های ویدیو هم میشه درامد داشت؟
  اگه میشه بازدیدامون از چقدر باید رد بشه تا پول بده؟
  باتشکر

  • MASI

   خیر، در حال حاضر کسب درآمد فقط در صورت کلیک روی آگهی هاست.
   هر چند بازدید بیشتر ویدئو ها با تعداد کلیک احتمالی رابطه مستقیم دارد.

 • علی

  سلام من در ایران زندگی میکنم چگونه می تونم اکانت ادسنس داشته باشم میشه توزیح بدین کسی روهم درخارج نمیشناسم

  • MASI

   اگر در ایران زندگی می کنید و به دلایل تحریم نمی توانید اکانت اختصاصی گوگل ادسنس داشته باشید؛ می توانید از سرویس همکاری در کسب درآمد از گوگل ادسنس پرشین هویز استفاده کنید.
   برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید:
   https://www.persianwhois.com/google-adsense/

 • ریحانه

  سلام من وکیل دادگستری هستم چطور میتونم از یوتیوپ برای کسب درامد و تبلیغات استفاده کنم

  • MASI

   مطالب و توضیحات مندرج در این سایت را مطالعه کنید یا سوال خود را واضح تر بپرسید تا شما را راهنمایی کنم.

 • امیر

  سلام
  یعنی چی به محتوای فارسی درامد تعلق نمیگیره
  یعنی این کایپ های فارسی و تیتر فارسی فیلم ها باعث میشا درامدی نباشه
  حساب پرفکت مانی چطوره
  تحریم نیست

 • شهریار

  سلام.
  دقیقا چه نوع ویدیویی باید در یوتیوب اپلود کرد؟ ایا میشه هر ویدیو دلخواهی ساخت و یا کپی کرد؟
  هر ویدیویی ک بازدید کننده بالا داشته باشه. درامد واسه ما داره؟

  • MASI

   ویدئوهایی که برای کسب درآمد آپلود می کنید باید یونیک و ساخته خود شما باشد و در آن قانون کپی رایت را رعایت کرده باشید.

 • سارا

  سلام من می خوام که ی کانال توی یوتیوب بزنم و ازش درامد داشته باشم که ایران تحریمه ونمیشه ازش درامد داشت وبرای ثبت نام در گوگل ادسنس ی شماری خارجی با ادرس خارج از کشور میخاد تا ثبت نام بشه که گفتین سایتهای هستند برای ما این کارو انجام میدن میشه ی توزیح بدین که چجوری این کارو برامون انجام میدن وچطوری بایدانجامش داد ایابرای کسی هم این کارانجام شده که ازاین سایتها بتونن از یوتیوب درامد داشته باشن میشه راهنمای کنین باتشکر

 • رامين

  سلام رامین هستم، میخواستم بدونم که أیا میشه Visa card, یا master card با محل سکونت فعلی شخص متفاوت باشد و از سرویس گوگل ادسنس استفاده کرد، یعنی مثلاً Visa card & master card مال استرالیا باشد و خود شخص توی کشور دیگه مثلاً اندونیزیا زندگی کند، میشه ازین سرویس استفاده کرد؟
  ممنون

 • MMM

  سلام من میخواهم که یک کانال دریوتیوب بسازم و کسب درآمد کنم و همچنین یک اکانت گوگل ادسنس هم بسازم .من خودم در ایران زندگی میکنم ولی برادرم در خارج زندگی میکند برای دریافت پول باید چه کار کنم؟؟؟ لطفا راهنمایی کنید.

 • سارا

  سلام توزیح ندادین چطوری باید انجام داد کاربا این شرکت ورلدباس راهنمای کنید

 • نیما

  سلام . اگه ویدیو ای که در یوتوب قرار میدیم به زبان فارسی باشه و زیرنویس انگلیسی داشته باشه مشکل داره؟

 • نیما

  سلام خسته نباشید . میخواستم ببینم اگه ویدیو در یوتوب با زبان فارسی بذاریم و زیرنویس انگلیسی کنیم واسه کسب درآمد مشکل داره؟

  • MASI

   براحتی نمی توان پاسخ این سوال را داد.
   باید تست کنید.

  • حسین

   اصلا مشکلی نداره فارسی بنویس و با جیمیل ایرانی هم کانال یوتیوب بساز فقط به این نکته مهم دقت کن که با فیلتر شکن نمیشه وارد ادسنس شد چون ممکنه قطع بشه بشه و یوتیوب بفهمه که شما از ایران وارد شدی برای امنیت از سرور مجازی کشوری که شماره حساب و آدرس دادی استفاده کن

 • جواد

  سلام من میخام دریوتیوب کانال بزنم که باید ی ایمیل تایید شده داشته باشم تادر یوتیوب بتونم کانال داشته باشم وقتی که میخام ایمیل بسازم شماری موبایلم میخاد تاکدشو برای ثبت نام بفرسته حالا اگه من باشماری داخلی این کارو انجام بدم وبعد دریوتیوب کانال زدم گوگل میفهمه که من ازایران هستم واکانتمو ببنده اگه نمیشه بگید باتشکر

 • حسن عادلی

  سلام
  دوستان که میخوان کانال بزنن اصلآ به هیچ صورت حتی یک ویدو کپی نزارید تو کانال،درسته که شما ۱۰۰۰۰بازدید تکمیل میکنید و گوگل ادسنس هم درست میکنید،اما بعد از اینکه شما مرز 10000 بازدید رد کردید یک هفته طول میکشه تا گوگل به شما ایمیل کنه و در این مدت کانال شما دقیق برسی میشه،اگر شما حتی یه ویدو بزارید کپی محسوب میشه و جواب رد میاد ،پس زحمت بکشید اما درست. انشالله سر بلند مو موفق باشید.

 • مجید

  با سلام
  من در یوتیوب کانالی دارم و بازدید های من به 10 هزار تا نرسیده هنوز آیا باید بازدید من بالای ده هزار تا باشه تا بتوانم گزینه اضافه تبلیغات رو فعال کنم یا با هر میزان بازدید میتوانم فعال کنم و سوال دومم این بود که من ساکن ترکیه هستم اما مطالب کانال من فارسی هست با زیرنویس ترکی یعنی مخاطب های من ترک هستن آیا جزو مطالب فارسی زبان حساب میشوم؟

 • محمد

  سلام من میخواستم بدونم این تبعیت از بعضی کشور ها شامل ایران می شود؟

 • قالیشویی

  بدون داشتن حساب خارجی هم میشه کسب در آمد کرد؟

 • علی

  سلام
  من در یوتیوب کانالی دارم و الان تقریبا روزی 15000 هزار بازدید کننده داره و بخش کسب درآمد رو فعال کردم و همین طور گوگل ادسنس رو هم فعال کردم و متصل هست به کانالم ولی تمام موضوعات من به فارسی هست و الان صبر کردم تا از طرف یوتیوب برایم ایمیل بفرستند تا بخش کسب درآمدم فعال بشه، آیا موضوعاتی که من به فارسی نوشتم مشکلی ایجاد نمیکنه برای کسب درآمدم؟
  یعنی یوتیوب مشکلی با فارسی ندارد؟

  • MASI

   قبلاً هم در همین وبلاگ به این سوال جواب دادیم.
   گوگل به صراحت عنوان کرده که از محتوی با زبان فارسی پشتیبانی نمی کند.

 • محمد

  سلام خسته نباشید
  من دو سالی هست کانالی دارم با بیش از ۲ هزار مشترک و بازدید کل محتوای ویدئوهام هم از یک میلیون بیشتره . ولی من در ایران زندگی میکنم و مطالب منم تا حدی فارسی هستن. برای کسب در امد باید چیکار کنم . آیا میتونم یا راهی نداره؟ ممنون میشم اگه جواب بدید

 • محمد

  سلام،همون طور که خودتونم گفتیم تو هر کشوری نمیشه این کار رو کرد ،من شنیدم که در هفت کشور امکان این کار وجود نداره،میخواستم بدونم در ارمنستان هم میشه این کار رو استارت کرد یا که ارمنستانم جزو همون ۷ کشور
  ممنون.

 • علی

  سلام منی که داخل ایران هستم چطور میتوانم از یوتیوب درامد کسب کنم؟

 • حسین

  سلام دلیل فعال نکردن ادسنس برای کسب درامد از یوتیوب چیه چون سه ماه که یوتیوب میگه برای فعال شدن کسب درامد از یوتیوب باید صبر کنیم

 • saifuddin kaihan

  می خواهم از گوگل ادسنس کسب درآمد داشته باشم می خواهم تو این سایت همیشه فعالیت کنم

 • Masoume

  سلام اگر داخل کانال یوتیوب فیلم های یک ساعته بزاریم مثل فیلم های سال جدید باز هم کپی محسوب میشه و هیچ پولی دریافت نمیکنیم ؟ اگه فیلم زبان انگلیسی باشه و بازدید کننده هم زیاد داشته باشه

 • امير

  سلام خسته نباشد امیر ششمشیری هستم خیلی مشتاقم بدونم در چ صورتی در امد بدست میادو این که شمیدم ایرانی ها نمیتونن کسب درامد کنم پاسخ بدید ممنون

  • رضا ده بزرگی

   با سلام،
   خدمات گوگل برای ایرانیان در گوگل مسدود بوده و قابل دسترس نیست.
   با شرایط خاص می توانید توسط ما نسبت به فعالیت بپردازید و کسب درامد کنید.

 • hm

  چه نوع حسابی باید داشته باشیم تا پولو دریافت کنیم ؟
  مستر کارت یا ویزا کارت یا پی پال ؟
  چطوری میشه خودمون اون حسابو ایجاد کنیم ممنون.

  • رضا ده بزرگی

   با سلام،
   گوگل به صورت چک به ادرس فیزیکی شما مبلغ را ارسال میکند.
   لذا تا هویت شما کامل مشخص، ادرس فیزیکی توسط گوگل مورد تایید قرار نگیرد نمیتوانید کسب درامد کنید.

 • امین

  سلام
  آیا حتما باید تبعه غیر ایرانی باشم . یعنی پسورد کشور دیگر داشته باشم یا اگر یک آدرس خارج از ایران داشته باشم هم میتونم انجام بدم برای مثال گرجستان یک آدرس پستی داشته باشم.

 • بهاره

  سلام من میخواستم از طریق یوتوب کسب درآمد کنم من در کشور انگلیس زندگی می‌کنم اگه مکانش هست از شما کمک وراهنمای می خواستم ممنون

  • رضا ده بزرگی

   سلام،
   لطفا مطالب وب سایت را بخوانید و برای راهنمایی دقیق تر به ادرس ادسنس گوگل مراجعه کنید.
   در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید.

 • امید ظاهری

  سلام امید هستم از افغانستان تشکر از رهنمای تان …. سوال این است که آیا میتوانیم در افغانستان کسب درآمد از طریق یوتیوب داشته باشیم ممنون.

  • رضا ده بزرگی

   سلام،
   بلی، در هر نقطه از دنیا امکان پذیر است.
   اما ورلدباس یکی از دارندگان مدارک گوگل است که از بخش “ادورز سایت” در تب “سرویس های گوگل” میتوانید مدارک را مشاهده کنید.
   با پیوستن به ما و راهنمایی و هدایت ما می توانید کسب در امد خوبی داشته باشید، در صورتی که ترافیک ورودی شما بیشتر از کشورهای امریکایی و اروپایی باشد.

 • مهدی

  سلام
  مهدی هستم از افغانستان
  من میخام یه کانال یوتیوب بسازم که ازش درآمد داشته باشم
  ولی موندم که اگه کانالو با جمیل افغانستانی بسازم و کشور شو انگلیس انتخاب کنم و حساب بانکی که بهش وصل میکنم رو هم از اینگلیس باشه آیا میشه یعنی امکان داره ؟
  بعد میشه همه اکانت و حساب از انگلیس باشه و ویدیو رو از افغانستان اپلود کنم ؟

  • رضا ده بزرگی

   سلام،
   بلی در ابتدا میتوانید هر مشخصاتی را قرار دهید، اما پس از کسب درامد، گوگل به ادرس فیزیکی شما چک می کشد و در صورتی که شما در ان نقطه نباشید گوگل به شما هزینه ای پرداخت نخواهد کرد.

 • حمید

  سلام
  من اگه بخوام فیلم های دوبله فارسی بذارم چنل یوتیوب آیا یوتیوب بحث حق و حقوق کپی رایت پیش می کنه و آیا دوبله به فارسی بودن فیلم ها مانع از درآمد زایی میشه؟
  منتظر جوابتون هستم با تشکر

 • پروین

  سلام – در پاسخ به یکی از دوستان افغان و در مواردی دیگر صراحتا اعلام فرموده اید که کسب درآمد از محتوی فارسی در یوتیوب امکان پذیر نمی باشد و در این مورد به مطالب زیر اشاره فرموده اید:

  {در حال حاضر گوگل از محتوی با زبان فارسی برای کسب درآمد پشتیبانی نمی کند و به شما سرویسی ارائه نمی دهد.
  لیست بروز ریان هایی که توسط گوگل ادسنس برای کسب درآمد پشتیبانی میشود را می توانید از لینک زیر ببینید:
  https://support.google.com/adsense/answer/9727?hl=en }

  اما بنظر می رسد که این مورد مربوط به محتوی متنی و حوزه ناشران می باشد و در خصوص ارائه محتوی فارسی در سایت مصداق دارد و نه در مورد کانالهای یوتیوبی ؟
  و در این خصوص به 2 مورد توجه شما را جلب می نمایم :

  1- ایجاد کانال یوتیوبی با محتوی فارسی امکان پذیر است و یوتیوب محدودیتی در استفاده از محتوی فارسی ندارد و در قوانین یوتیوب نیز منعی در خصوص کسب درآمد از طریق ادسنس برای محتوی فارسی وجود ندارد.
  2- تعداد بیشماری کانال یوتیوبی با محتوی فارسی و جود دارد که بسیاری در حال کسب درآمد ازطریق ادسنس می باشند.
  لطفا راهنمایی بفرمایید . ممنون

  پاسخ ↓

  • رضا ده بزرگی

   سلام، بلی حق با شماست.
   دقیقا وب سایت های ایرانی و یا با محتوای فارسی قابل پشتیبانی توسط گوگل نیست.
   دقت داشته باشید، شرکت یوتوب ایرانیان و محتوای فارسی را تحریم نکرده است و همانطور که مستحضر هستید بسیاری ویدیوهای فارسی در یوتوب قرار می دهند.
   اما در هنگامی که بخواهید درخواست کسب درامد از طریق ادسنس بدهید کل کانال بررسی میشود و تجربه نشان داده که بیش از 80% درخواست کسب درامد از این کانال ها رد میشود.
   مگر آنکه شخص ایجاد کننده اکانت مقیم یک کشور خارجی باشد و تمام تایید های گوگلی را طی کرده باشد.

 • مریم

  با سلام و خسته نباشید خواهشا به سوال من پاسخ بدین برام خیلی مهمه من کانالی دارم سه ماهه فعالیت می کنم نزدیک دو هزار نفر بازدید داشتم و فقط سی عضو آیا این کانال می تونم انتظار داشته اشم در سه ماه آینده بازدید ها بره بالا و شروع به کسب درآمد کنه در زمینه هنر های دستی هست با سپاس از مطالب خوب شما

 • رضا ده بزرگی

  با سلام، برای افتتاح حساب گوگل میتوانیم به شما کمک کنیم اما حساب بانکی، خیر

 • hesam

  سلام . آیا یوتیوب چک های خودش را به ایان هم میفرستد و اگر می فرستد چگونه به پول تبدیلش کنیم واین که هر چند وقت یک بار چک ها را می دهد؟

 • رضا طوسی

  سلام
  بعضی سایت ها دیدم که نوشتن درامد یوتیوب به حساب پی پال واریز میشه ولی شما فرمودید انگار به پی پال واریز نمیشه میخاستم ببینم بعد کسب درامد چقدر احتمالش هست پول رو در ایران دریافت کنیم اکثر دوستان این مشکلات رو دارند یا نتونن به پول برسن یا سایت متوجه بشه ایرانی هستیم و بلاک کنه کلا.
  و اینکه ایا شما میتونید با کسر هزینه این کار رو برا ایرانیا انجام بدید
  ممنون

  • رضا ده بزرگی

   سلام، در صورتی که سایت شما برای کسب درامد مورد تایید ادسنس قرار گیرد، ما به اسانی شما را راهنمایی میکنیم که از طریق شرکت ما در ایران پول دریافت کنید.
   گوگل واریزی های خود را به صورت چک به مقصد فیزیکی ارسال میکند.

 • محسن

  سلام من تو سایت ثبت نام کردم حالا برای اینکه بتونم از سرویس گوگل ادسنس استفاده کنم و همونطور که گفتین اکانت با نام فرد معتبر واسم باز کنین باید چیکار کنم ممنون میشم راهنمایی کنین

  • رضا ده بزرگی

   سلام، حسابی که میخواهید در ان فعالیت کنید به هیچ عنوان نباید ورودی ایپی ایران به اکانت داشته باشید و همچنین نباید شماره ثبت شده برای اکانت ایرانی باشد.
   هر گونه مشخصاتی که نشان دهد شما ایرانی هستید، مانع از کسب در امد شما خواهد شد.
   در صورتی که تمام موارد را رعایت کردید، برای ارسال درخواست به ادسنس، لطفا به ما تیکت بزنید تا وضعیت کسب درامد را برای اکانت شما بررسی کنیم.

 • آرش

  با سلام و خسته نباشید
  سوالی داشتم ازتون.
  اگه در ابتدا من کانال یوتوبی ایجاد کنم و فعالیت و محتوا هم انگلیسی باشه ولی از داخل ایران و با جی میل ساخته شده در ایران، اگه بعد از چند وقت که بازدید کانالم بالا رفت و خواستم برای اکانت ادسنس از طریق شما اقدام کنم، آیا مشکلی پیش نمیاد و امکانش هست؟ چون شما گفتین زیر 10000 بازدید اکانت ادسنس ایجاد نمیکنین. کلا راهش چیه؟
  ممنونم.

  • رضا ده بزرگی

   با سلام، قبلا توضیح داده شد، هر گونه مشخصاتی که نشان دهد شما ایرانی هستید، ادسنس درخواست کسب درامد را رد می کند.
   برای کسب درامد ادسنس برای کانال های یوتوبی حداقل 10 هزار بازدید نیاز است، کمتر از این مقدار احتمال دارد که ادسنس پذیرش کسب درامد را رد کند.
   هر چه ترافیک بیشتر، مطالب یونیک تر و قانون مندتر، احتمال پذیر درخواست توسط ادسنس بیشتر و کسب درامد عالی تر است.

 • محسن دیه جی

  سلام تو سایت ثبت نام کردم حالا اگه بخوام یه کانال یوتیوبی برام درست کنین که از طریق گوگل ادسنس هم بتونم کسب درآمد کنم باید چیکار کنم کجا درخواستمو اعلام کنم؟

 • سام

  سلام خسته نباشین.

  فقط میخواستم میزان اعتمادو بین پرشین هویز و کاربر بدونیم یعنی دلایل شما که کاربر باید به شما اعتماد کنه چیه؟ مثلاچگونه ضمانت میکنین که اون پولی که کاربر از گوگل میگره رو بهش بازگردونین؟

  باتشکر

  • رضا ده بزرگی

   سلام، پرشین هویز زیر مجموعه شرکت ورلدباس بوده که این شرکت علاوه بر تجربه 10 ساله در زمینه خدمات فناوری اطلاعات دارای نماد دو ستاره صنعت و معدن است.
   از لحاظ اینکه چقدر کسب درامد هم داشتید دقیقا مستندات گوگل پیوست تیکتی که قرار است مبلغ شما به ریال واریز شود میکنیم.
   کاملا همه چیز روشن است و این را به خاطر داشته باشید، شما نیز برای شرکت 10% سود دارید، پس شرکت از شما حمایت می کند همانطور که از بیش از 50 مشترک فعلی حمایت میکند.
   بحث درامد گوگل یک رقابت برد – برد بین ما و شماست.
   موفق باشید

 • مریم

  سلام و خسته نباشید من از ایران با شخصی در کانادا کانال دارم الان ایشون می خواد مدیریت رو بده به خودم نزدیک ۳۰۰۰ بازدید دارم به من یوزر و پس دادن برای استفاده از نسخه پولی هات اسپات خواهشا من رو راهنمایی بفرمایید برای من مشکل ایجاد نمی شه در مرحله پول گرفتن و کلا استفاده از این راه ممنونم

 • مریم

  با سلام و درود فراوان به شما عزیزان
  خیلی عالی به من پاسخ دادین پاسخ سواا بالا رو در جایی دیگر به من دادید ممنونم
  الان فقط خواستم سوال کنم اگر مطلب کاملا یونیک باشه با عنوان بندی و تگ درست اگر بازدید ها به ۱۰۰۰۰ برسه وضعیت در کانالم بهتر خواهد شد ؟
  سپاس از شما

  • محسن

   سلام مریم خانوم برای اینکه از یوتیوب بتونین درآمد داشته باشین طبق قانون چدید یوتیوب باید مجموعه بازدید ویدیوهاتون طی حداکثر یک سال به 4000 ساعت برسه (شما میتونید در طی یک ماه به 4000 ساعت برسید یا طی 1 سال بستگی به خودتون داره ولی از 1 سال نباید بیشتر بشه) بعد از اینکه ویدیوهاتون 4000 ساعت دیده شد یوتیوب روی کلیپاتون تبلیغ میذاره و میتونین درآمد داشته باشین

 • محسن

  سلام چند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین
  1-اگه درخواست اکانت یوتیوبی کنیم این اکانت از کدام کشور برای ما باز میشه؟
  2-علاوه بر 10درصد درآمد که برای شرکت هست چند درصد از درآمد دارای مالیات میشه ؟
  3- 10درصدی که شرکت از ما میگیره بعد از کسر مالیات از درآمد هست؟
  4- در جواب کامنت یکی از کاربرا گفته بودین که یوتیوب به محتوای فارسی پول نمیده , درصورتی که من تحقیق کردم و همچین چیزی درست نیست شرکت گوگل کشور ایران رو تحریم کرده نه محتوای فارسی , برای اینکه مطمئن بشم از یکی از یوتیوبرای ایرانی که تو کانادا زندگی میکرد و درآمد هم از طریق یوتیوب داشت پرسیدم و ایشون گفتند نه همچین چیزی نیست و ایشون درآمد خودشون رو از محتوای فارسی دارند.
  من خیلی دوست دارم که تو یوتیوب کار کنم ولی اینکه گفتین از محتوای فارسی نمیشه درآمد کسب کرد نگرانم کرد چون که نه زبان انگلیسی خیلی عالیه که کلیپ خارجی زبان بسازم نه با فرهنگشون آشنا هستم که بدونم از چجور موضوع و کلیپی خوششون میاد
  ممنون میشم به سوالاتم جواب بدین

 • Mohammad

  سلام من تو ایران هستم و میخوام از طریق یوتویوب درآمد زایی کنم حالا اگه یه ویدیو من 500 لایک بخوره چقدر درآمد داره و اون درآمد رو چطور به من میدن و چطوری میتونم اون پول و تو ایران نقد کنم.ممنون

 • مرتضی

  نوعیت کلیک و یا تعداد بازدید تبلیغ را گوگل تعین میکند و یا ما تعین میکنیم که در مقابل هر کلیک پول میگیریم و یا به تعداد بازدید ؟

 • امیر

  سلام من میخوام از یوتیوب کسب درآمد کنم باید از کجا اقدام کنم؟
  ایمیلی که با اون چنل بوتیوب میسازم باید با شماره ی خارجی باشه؟ شماره مجازی مشکلی نداره؟
  باید پولی پرداخت کنم؟چقدر؟ماهانه و یا دائم؟

  • رضا ده بزرگی

   سلام، پاسخ اکثر سوالات شما همینجا موجود است.
   در کل حساب گوگل شما نباید ردی از ایرانی بودن در ان باشد در غیر این صورت کسب درامد گوگل شما رد خواهد شد.
   اگر شماره تلفن خارج کشور ندارید شرکت ما میتواند یکبار برای شما اینکار را با 50 هزار تومان انجام دهد.
   موفق باشید.

 • سروش صالحي

  سلام ، ببخشید من در یوتیوب حساب دارم و دو ویدیو آپلود کردم (چون این سوال فکر من رو در گیر کرد دیگه ویدیو آپلود نکردم) من چند وقت پیش خواستم به گوگل ادسنس متصل بشم. اما وقتی تو اینترنت گشتم و ویدیو های آموزشی یوتیوب رو به زبان فارسی دیدم می گفتند وقتی ثبت نام می کنی باید آدرس منزل خودت (در خارج) رو با شماره خارجیت رو بدی تا توی پاکت یه کدی رو ارسال کنن و بعد کد رو تو سایت وارد کنی. خواستم بدونم تو ایران نمی شه کاری کرد که گوگل ادسنس بدون پاکت و اینا من هم بتونم درآمد کسب کنم واقعا راهی نیست. خیلی ممنون که سوالاتم را خواندید.

  • رضا ده بزرگی

   سلام، خیر، همانطور که قبلا عرض شد خدمات گوگل برای کشور ایران مسدود تحریم است.
   در صورتی که بخواهید با ما فعالیت خود را اغاز کنید نیاز نیست فعلا بخش ادسنس را پر کنید، ما اینکار را بعدا انجام می دهیم.

 • رضا

  سلام ! آیا امکان دارد ما حساب بانکی دیکری را به نام خودم و در کشور ثالث دیگر را بدهم هر چند که در جای دیگر زندگی می کنم و آدرس ثبتی در گوگل و یوتیوب جای دیگر باشد.

 • زیبا

  سلام وقت بخیر – چند تا سوال دارم بی زحمت با شماره پاسخ دهید
  1- درآمد از چه طریقی به من داده می شود؟ من که مسترکارت یا پی پال و غیره ندارم. ایران هم تحریمه؟
  2- در مورد اینکه چه ویدیوهایی باید بگذاریم خب بعضی ویدیوها آزاد هستند آیا آنها را هم می توانم استفاده کنم؟ مثلا خلاصه فوتبال ایران – ازبکستان ؟ در مورد این یکم توضیح میدید و تو متن گفتید ی مقاله در مورد مقالات می نویسید نوشتید؟
  3- درآمد با توجه ب تعداد بازدید است؟
  4- چه نرم افزارهایی برای ساخت ویدیو مناسب است؟
  5- از ویدیوهای موجود در نت یا فیسبوک و غیره می توان استفاده کرد؟ اگر بخشی از یک فیلم را از تلویزیون ضبط کنیم چی؟
  ممنون

 • محمد جواد

  ببخشید چطوری از بازدید خوردن پول در بیاریم

 • Fereshteh

  سلام
  اگه بخویم یه چنل یوتیوب بزنیم با کمک سایت شما
  کل هزینه جیمیل و ادسنس و چنل و کلا همه چی چقدر درمیاد؟

 • رامین

  سلام.من انگلیس زندگی میکنم چطوری میتونم کسب درامد کنم از یوتویوب مدارک زندگی وبانکی کامل دارم.ایا شما همکاری میکنید؟

  • رضا ده بزرگی

   سلام
   اگر خودتان اکانت یوتوب معتبر با بازدید مشخص دارید، نسبت به ارسال تیکت و بررسی اقدام کنید.
   اگر حساب یوتوب و گوگل ندارید، باید مراحلی که در سایت و قبلا گفته شده طی کنید سپس درخواست همکاری کنید.
   محل زندگی شما برای ما هیچ تفاوتی در همکاری و کسب درامد ندارد.

 • علیرضا

  سلام
  برای کسب درامد از یوتیوب اگه حساب بانکی و جیمیل از کشوری خارجی باشه(المان)؛ولی ویدیو هارو از ایران اپلود کنم مشکلی پیش نمیاد(برای گرفتن پول(واریز کردنش به حساب خارجه بعد برام پشت کنه))؟
  به عبارت دیگه گوگل میتونه تشخیص بده که lpایم از ایرانه و بعد مسدودم کنه؟
  یا باید ویدیو هامو به اون فرد بفرستم و بعد اون شخص اپلود کنه.
  ممنون میشم جواب بدید

  • رضا ده بزرگی

   سلام
   به صورت کلی گوگل کلیه اطلاعات هویتی جیمیل شما را بررسی می کند، اعم از شماره افتتاح حساب، تاریخ افتتاح، ایپی های ورودی، ادرس های وارد شده و …
   در صورت تطبیق هر مورد که به کشورهای تحریم از جمله ایران مرتبط باشد، اکانت مورد تایید کسب درامد قرار نمی گیرد.
   برای یوتوب داشتن محتوای فارسی مشکل جدی ایجاد نمیکند اما ما پیشنهاد نمیکنیم چون ممکن است مشکوک شوند.
   در مورد دریافت پول هم عرض شد، گوگل به صورت چک تسویه حساب میکند و به ادرس فیزیکی شما ارسال میکند.

 • جلیل

  آیا این قانون برای کشوری افغانستان هم است؟ یعنی از افغانستان هم میت وان این مساله را دنبال کرد و درآمد داشت؟ اگر آری نیاز به نمایندگی یوتیوب هم در افغانستان است؟

 • احسان

  دوستانی که میخواهند تو این زمینه شروع به فعالیت کنند این موضوع را مد نظر داشته باشید که قوانین یوتیوب از ابتدای ژوئن ۲۰۱۸ تغییر کرده است و برنامه درآمدزایی فقط برای کانالهایی که به ۴۰۰۰ دقیقه مشاهده و ۱۰۰۰ عضو برسند فعال خواهد شد.

 • احمد اسدی

  سلام. من در تهران زندگی میکنم و میخوام کانال یوتیوب بزنم و از طریق افزایش بازدید درامد ایجاد کنم. به تازگی دوستم به استرالیا برای زندگی رفته. چطور میتونم از طریق ایشون ی کانال یوتیوب و ثبت نام و شماره حساب و این قضایا رو ایجاد کنم؟ لطفا مرحله به مرحله بگید خیلی ممنونمم

 • Rahman

  سلام دوست عزیز بنده یک کانال یوتیوب دارم و فیلم های مثل الن شو با زیرنویس فارسی اپلود میکنم و تقریبا بازید خوبی هم دارم اگه بعد از زیاد شدن مخاطب هام و جذب کافی مخاطب تمام فیلم هارا حذف کنم و فیلم های که توسط خودم ساخته شده را اپلود کنم میتوانم از یوتیوب کسب درامد کنم ؟
  سوال دیگر : ایا می توانم از همان فیلم های که با زیرنویس اپلود میکنم کسب درامد کنم؟!

 • مهدی

  با سلام،
  در مورد محتوای فارسی به اندازه کافی توضیح داده شد، اما من دو تا سوال دارم که خوشحال میشم بهم کمک کنید
  1- آیا قانون 4 هزار ساعت بازدید خوردن ویدیو ها در طول یک سال بعد از گذاشتن اولین ویدیو حساب میشه یا از زمان ساخت کانال؟ یعنی ممکن من کانال یوتیوب رو بسازم ولی ویدیو بارگذاری نکنم، بعد از یک سال شروع کنم به ویدیو گذاشتن، خب در این حالت بعد از این که من 4 هزار ساعت بازدید گرفتم یوتیوب بهم درامد نمیده؟
  2- در باب آی پی ایران، وصل شدن با وی – پی – ان مشکل و حل می کنه یا این که باید از سرور مجازی کشور های دیگه استفاده کرد؟

 • Samir

  تو کامنت ها خوندم به تبلیغاتی که کلیک بشن درامد تعلق میگیره . یعنی چی ؟ یعنی مثلا ما که قبل ویدیو تو یوتیوب یه تبلیغ میاد و رد میشه و گزینه میده که بعد 5 ثانیه میتونید رد کنید و شاید رد کنیم ، درامد به صاحب حسابش واریز نمیشه ؟ یعنی حتما باید کلیک کنن رو تبلیغ و وارد سایتش بشن ؟ ؟ ؟

 • مهدی

  سلام چه برنامه های برای ویرایش فیلم های ساخته شده وجود دارد که کارایی محدودی نداشته باشند؟

 • Haise sasaki

  سلام خسته نباشید
  من میخام از یوتیوب کسب درامد کنم
  ولی درون ایران زندگی میکنم باید چه کار کنم

 • ati

  سلام خسته نباشید. من اگر کانال آشپزی تو یوتیوب بزنم ولی ویدویو هارو از تلگرام یا اینیستا بردارم بزارم.این کپی محسوب میشه؟؟غیر قانونی میشه آیا؟؟

 • خالقداد

  باسلام و عرض ادب خدمت
  من احل افغانستان هستم. مدت پنج سالست که کانال یوتیوب دارم . ولی هیچ درآمدی کسب نکردم یعنی به آون مرحله نتونستم برسونم.مثلا دوسال پیش ویدیو آپلود کردم تا امروز بیننده نداشته مشکل کجا است؟ بعضی ها میگن از افغانستان نمیتوانم از یوتیوب درآمد کسب بکنم… آیا درست است؟

 • Ehmed

  آقا من تمامی کامنت ها رو خوندم و شما تقریبا تمامی سوالارو جواب داده بودین.دیدم کسی در جواب سوالاتشون ازتون تشکر نکردن.گفتم من یه تشکر ویژه ازتون بکنم.دست مریزاد..واقعا خیلی ممنون از زحماتتون.همیشه موفق باشین

 • محمد

  سلام و خسته نباشید
  میشه قوانین کپی رایت برای کسب درامد از یوتوب و ویدیو هایی که کپی رایت ندارند اما گذاشتنشون ممکن برای کانال دردسر ساز بشه رو توضیح بدین ممنون ممنون

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.